Sobre nosotros

Oddanie: Od ponad dwudziestu lat działamy w sektorze kamienia naturalnego, a naszej pracy wciąż towarzyszy ta sama pasja, bo praca jest największą wartością naszego życia.

Innowacyjność: Wciąż śledzimy nowe trendy i tendencje na rynku i w każdej chwili jesteśmy gotowi, by wdrożyć w naszej firmie nowatorskie rozwiązania, a na dalszym etapie zaoferować je klientom.

Jakość: Będąc małą firmą możemy pozwolić sobie na dbałość o szczegóły i zapewnienie najwyższych standardów. Osobiście sprawdzamy materiał przed wysyłką, zapewniając w ten sposób doskonałe rezultaty naszych działań i usługi najwyższej jakości.

"Nos avala nuestra gran experiencia en el sector de la piedra natural, el mármol y el granito."

M�rmoles

Materiales

Proyectos

Proyectos

Contacto

Contacto

Objetivos

Satysfakcja naszych klientów jest dla nas celem nadrzędnym. Wierzymy, że to najlepszy sposób, by umacniać naszą pozycję jako wiarygodnego dostawcy kamienia naturalnego na rynki europejskie.

Mercados

Działamy na arenie międzynarodowej. Największa część naszych produktów trafia do krajów europejskich (Hiszpania, Włochy, Francja, Szwajcaria, Portugalia, Polska i Niemcy). Nie mniej, coraz częściej realizujemy też zamówienia z krajów rynków wschodzących, z Chin albo ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

Planes de futuro

Cele krótkoterminowe, które przed sobą postawiliśmy to, przede wszystkim, ugruntowanie naszej pozycji na rynkach, na których już jesteśmy obecni, jak również poprawa jakości naszych usług i relacji z klientami. W dłuższej perspektywie nasze plany oscylują wokół internacjonalizacji naszego przedsiębiorstwa, zwiększenia obrotów oraz podniesienia wskaźników sprzedaży, a co za tym idzie, stworzenia nowych miejsc pracy w Gestimargra.

Aviso legal